kanada dil okulları


kanada dil okulları, kanada dil okulları

kanada dil okulları

,

kanada dil okulları

,

kanada dil okulları

,

kanada dil okulları

,
kanada dil okulları
,
kanada dil okulları
, kanada dil okulları, kanada dil okulları
Kanada Dil Okulları | Kanadadilokullari.com dil okulları ve yurtdışı eğitimde bir marka olan Karya.net Projesidir. Kanada Dil Okulları denildiğinde en güvenilir ve kapsamlı bilgiyi Kanada Dil Okulları.com sitemizde bulabilirsiniz.

Embassy English Kanada Dil Okulları

40 yıllık deneyimiyle dünya çapında kaliteli dil eğitimi veren okulun Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, İskoçya, İrlanda gibi ingilizcenin ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde şubesi bulunmaktadır. En çok tavsiye edilen dil okulu olması nedeniyle her yıl 30.000 öğrenci Embassy dil okulları ile dil öğrenmeye karar vermektedir. İngilizce öğrenmenin en iyi yollarından biri ingilizcenin ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde eğitim görmektir. Öğrenilen teorik bilginin pratikte uygulanmadığı takdirde bir faydası yoktur. Embassy’in uzman öğretmen kadrosu, son teknolojiyi kullanarak yüksek etkileşimli dersler yapmaya odaklanmıştır. Online öğrenme platformu üzerinden öğrenci materyallerine,ödevlerinize ulaşabilir ve dil seviyenize bakabilirsiniz. Embassy dil kursları akademik ya da mesleki kariyerinize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sınıf dışında ingilizcenizin gelişmesi için çeşitli aktivite programları düzenler, dil öğrenirken bulunduğunuz şehrin kültürünü tanımanıza da katkıda bulunur.
Embassy dil okullarının Toronto’da bulunan şubesi şehrin tam merkezindedir. Okul her yere ulaşım imkanı sağlayan, otobüsün ve metro istasyonlarına ulaşmanın en rahat olduğu Bay Subway metro istasyonunun köşesindedir. Okulun çevrsinde birçok restoran, alışveriş merkezi, tiyatro, sinema ve gece klübü bulunmaktadır. Okulun kapasitesi 850 kişi olup 38 adet modern sınıfı vardır. Okul da öğrencilerin yararlanması içi 40 adet internet erişimli bilgisayar, öğrenci salonu, akıllı tahtalar bulunmaktadır. Embassy ile Toronto’ da dil eğitimi alan öğrenciler, eğitimleri boyunca farklı ülkelerden arkadaşlar edinir farklı kültürleri tanıma fırsatı bulacaklardır.