Untitled Document

 

ILAC Kanada Dil Kursları ILAC Kanada Dil Okulları

Kanada dil eğitimi programları istanbul

ILAC, 17 yılı aşkın tecrübesiyle kaliteli dil eğitimi veren dünyanın önde gelen dil okullarından biridir. Kanada’nın iki büyük kenti olan Toronto ve  Vancouver ‘da  bulunur.

ILAC, her iki merkezinde de 70 farklı ülkeden katılan öğrencilere kaliteli,güvenilir ve garantili eğitim vermektedir. Okulların en önemli özelliği, 10-12 kişilik küçük  sınıflarda eğitim vermesidir. Yeni sınıfların iki haftada bir açılması öğrencilere istedikleri zaman dil eğitimine başlama fırsatı vermektedir.

İngilizce eğitiminin yanı sıra  11’den fazla dil konuşan öğrenci danışmanları tarafından danışmanlık hizmeti de vermektedir.

ILAC, bir öğrencinin İngilizce seviyesine ve hedeflerine bağlı olarak program ve ders seçenekleri sunar.

Yeni bir dil öğrenirken, kültürel ve sosyal etkinlikler öğrencinin başarısına büyük katkıda bulunabilir. ILAC, öğrencilere  dünyanın birçok yerinden gelen yeni insanlarla tanışma fırsatı verirken bu sayede ingilizceyi pratikte kullanılmasını ve Kanada kültürünü tanımasını sağlar.
Toronto’da bulunan dil kursu şehrin merkezinde yer alır. Otobüs ve metro durağına yürüme mesafesindedir. Okulda öğrenci kafetaryası, ingilizce dil laboratuvarı, 50 sınıf ve dinlenme odaları,100 adet bilgisayar ve ücretsiz hızlı internet erişimi öğrencilerin yararlanması için hizmetlerine sunulmuştur.Vancouver’da bulunan dil kursu şehrin merkezinde bulunur. Ilıman bir iklime sahip olan Vancouver eşsiz doğal güzellikleri, parkları, spor tesisleri ile öğrencilerin dil eğitimi almasının yanı sıra boş vakitlerini güzel bir şekilde değerlendirebilcekleri bir şehirdir. Vancouver’ın  farklı etnik grupların bulunduğu kozmopolit bir şehir olması öğrencilerin adaptasyon sürecinin rahat bir şekilde atlatılmasını sağlar. Ilac kurs merkezi tarafından, 30 sınıf, öğrenci kafeteryası,ingilizce dil laboratuvarları, 60 bilgisayar ve ücretsiz hızlı internet erişimi öğrencilerin yararlanması için hizmetlerine sunulmuştur.

 

EC Kanada Dil Okulları ILAC Kanada Dil Okulları
ELS Kanada Dil Okulları Embassy English Kanada Dil Okulları
LSI Kanada Dil Okulları Kaplan International Kanada Dil Okulları
International House Kanada Dil Okulları St Giles International Kanada Dil Okulları

 


 
Copyright © 2017 Kanada Dil Okulları, Kanada Dil Eğitimi, Kanada'da Dil Okulu

Ana Sayfa | Kanada Dil Okulları | Kanada'da Üniversite | Kanada'da Yaz Okulları | Bize Ulaşın