Global Village Dil Okulları

Global Village Dil Okulları

Kanada’nın Vancouver, Toronto, Calgary gibi şehirlerinde şubesi bulunmaktadır. Mevcudu az sınıflar, farklı müfredat seçenekleri, özelleştirilmiş seçmeli dersler, TESL sertifikalı kaliteli ve tecrübeli eğitmenler, son teknoloji kullanımı ve internet erişimi, tek dil olarak sadece ingilizce konuşula bir ortam,her eğitim döneminde 20 farklı aktivite,24 saat danışma hizmeti veren okul öğrencilerinin en rahat en güvenli ve en etkili şekilde ingilizce öğrenmesi için tasarlanmıştır. En iyi bölgelerde, çok iyi özelliklere sahip binaları ile öğrencilerin konforlu bir eğitim almasını sağlar. Global Village dil okulları, genel ve yoğun ingilizce, iş ingilizcesi, TOEFL-IELTS gibi sınavlara hazırlanmak için uygun program seçenekelri sunmaktadır.

Vancouver’da bulunan dil okulu modern binası, diploma programları, geniş ve esnek kurs seçenekleriyle hayallerinizi gerçekleştirmek için harika bir ortam sunar. Mevcudun en fazla 15 olduğu 43 adet sınıf, 65 bilgisayarın bulunduğu 3 adet bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı, 4 adet öğrenci salonu, Cambridge ve IELTS resmi test merkezini bünyesinde bulundurur.

Toronto’da bulunan dil okulu, 35 yıllık tecrübesiyle sektörde lider konumundadır. 9 yıllık bi deneyime sahip olan uzman kadrosu sayesinde öğrenciler istedikleri sorunun yanıtını bulabilcekler ve en ince ayrıntısına kadar etkili bir şekilde ingilizceyi öğrenebileceklerdir. Okulda mevcudun en fazla 15 olduğu 29 adet sınıf, 48 bilgisayardan oluşan 2 adet bigisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı, öğrenci salonu, aktivite odaları bulunmaktadır.

Calgary’de bulunan dil okulu, tahihi bir binada modern eğitim şansı verir. 15 kişilik 24 adet sınıf, 30 adet bilgisayar, akıllı tahtaya sahip sınıflar, öğrenci salonu, çalışma odaları, IELTS resmi test merkezi gibi olanakları mevcut olup şehrin doğa ile iç içe ortamı ve arkadaş canlısı samimi insanları ile ingilizce öğrenmeyi keyifli hale getirir.