Untitled Document

 

Kaplan Kanada Dil OkullarıKanada’nın en popüler iki şehri olan Toronto ve Vancouver’da yer alan Kaplan dil okulları ile ingilizceyi akıcı bir şekilde öğrenin ve Kanada’nın eşi benzeri olamayan güzelliklerinin tadını çıkarın.

Toronto’da bulunan okul şehrin tam merkezinde yer alır. Dil öğrenmeyi keyifli hale getirin ve CN Tower’ın tepesinden muhteşem manzarayı izleyin; New York ve Kanada sınırında yer alan Niagara Şelalesine gidin; dünyanın en büyük su kayağı yarışması olan Wakestock’u izlemenin ayrıcalığına erişin.  Okul öğrenmeyi kolaylaştıracak teknolojik olarak tam donanımlı sınıflara, kablosuz internet erişimine, öğrenci salonuna sahiptir.

Vancouver, doğaya düşkün olanlar için harika bir şehir. Milli parklara, harika ormanlara ve kayak merkezlerine sahiptir. Vancouver dil okulu düzenlediği yoğun aktivite programları düzenler ; kendinizi geliştirmenin yanı sıra daha önce görmediğiniz yerleri görmenin tadına varırsınız. Vancouver’da dil öğrenmenin ayrıcalığına erişin ve Kuzey Amerika’nın harika suşisinin tadına bakın; Stanley Park’ta bisiklete binin; Pan Pacific’te ki şampanya büfesini mutlaka ziyaret edin.

Kaplan dil kursları her iki merkezinde de genel, yoğun ve iş ingilizcesi programları vererek kendinize  uygun programı seçme imkanı verir.

 

EC Kanada Dil Okulları ILAC Kanada Dil Okulları
ELS Kanada Dil Okulları Embassy English Kanada Dil Okulları
LSI Kanada Dil Okulları Kaplan International Kanada Dil Okulları
International House Kanada Dil Okulları St Giles International Kanada Dil Okulları

 


 
Copyright © 2017 Kanada Dil Okulları, Kanada Dil Eğitimi, Kanada'da Dil Okulu

Ana Sayfa | Kanada Dil Okulları | Kanada'da Üniversite | Kanada'da Yaz Okulları | Bize Ulaşın