kanada dil okulları


kanada dil okulları, kanada dil okulları

kanada dil okulları

,

kanada dil okulları

,

kanada dil okulları

,

kanada dil okulları

,
kanada dil okulları
,
kanada dil okulları
, kanada dil okulları, kanada dil okulları
Kanada Dil Okulları | Kanadadilokullari.com dil okulları ve yurtdışı eğitimde bir marka olan Karya.net Projesidir. Kanada Dil Okulları denildiğinde en güvenilir ve kapsamlı bilgiyi Kanada Dil Okulları.com sitemizde bulabilirsiniz.

LSI Kanada Dil Okulları

Toronto ve Vancouver’da şubesi bulunan LSI dil okulları sizin için biçilmiş kaftan. İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmak birçok kişinin hayalidir ve bunu ancak öğrenmeyi keyifli hale getirebildiğiniz zaman başarabilirsiniz. İngilizce öğrenirken aynı zamanda keyifli vakit geçirmek istiyorsanız LSI dil okulları size istediğiniz imkanları sunuyor.

Toronto; Kanada’nın en büyük şehri olması yanı sıra güvenli, samimi, kültürel açıdan çeşitli kültürlerin olduğu kozmopolit bir şehirdir. Büyüleyici doğal güzelliklere, parklara,yeşil alanlara sahiptir. İster bir spor tutkunu olun isterseniz tam bir sanat aşığı Toronto’da ulaşabileceğiniz çok sayıda heyecan verici etkinlik bulabilirsiniz. Okul, metro istasyonuna, parklara, restoranlara, eğlence ve alışverişin merkezi olan Yorkville’e sadece birkaç dakika uzaklıktaolması öğrenciler için bulunulmaz bir fırsat. Okul, birçok aktivite seçeneklerini sizlere sunuyor;  müze gezileri, Niagara gezisi, kayak, kır yürüyüşü, balık avlama gibi etkinlikleriyle keyifli eğitimin tadını çıkarın.

Vancouver; dünyanın en güvenli, misafirperver ve samimi insanlarının olduğu bir şehir olması nedeniyle çok tercih edilir. LSI dil okulu, şehrin tam merkezinde olan konumuyla tiyatrolara, sanat galerilerine, alışveriş merkezlerine oldukça yakındır; yalnızca yürüme mesafesiyle dilediğiniz gibi keyifli vakit geçirebilirsiniz. Okul; öğrencilerin en iyi, en rahat, en etkin şekilde eğitim alması için konforlu sınıflara, son teknolojiye sahip bilgisayar laboratuvarlarına, öğrenci salonuna ve ücretsiz internet erişimine sahiptir. Öğrenciler, ücretsiz internet erişimiyle uzakta bulunan yakınları ile kolayca görüşme imkanı sağlar.

LSI dil okullarıyla dünyanın dört bir tarafında yeni arkadaşlar edinerek farklı kültürleri tanıyabilirsiniz ve hayatınız boyunca unutamayacağınız deneyimler kazanabilirsiniz.