EC Dil Okulları

EC Dil Okulları

1991 yılında ilk şubesini Malta’da açmış olan EC English kısa zamanda dünyanın en gözde merkezlerinde, ingilizcenin doğduğu ülkelerde aktif hale gelmeye başlamıştır. Yaklaşık 20 yıllık deneyimiyle öğrencilerin hedefledikleri ingilizce bilgisine sahip olmalarını sağlar. ABD, Kanada, Malta,Birleşik Krallık ve Güney Afrika ülkelerinde 17 şubesi olan EC English hem izgilizce hem de fransızca eğitimi konusunda uzman, deneyimli bir ekip ile sizlere yeni dünyaların kapısını açıyor. EC dil okulları öğrencilerin en iyi şekilde eğitim alması için birçok imkan sunuyor; modern sınıflar, son teknoloji, kütüphane ve çalışma odaları, kolej ve üniversite ziyaretleri, sanat eğitimi.

Genel ingilizce, yoğun ingilizce, iş ingilizcesi, IELTS-TOEFL kursları, birebir kurslar gibi programlar uygulanmaktadır.

Kanada’da Toronto, Vancouver, ve Montreal de şuberi bulunmaktadır. Toronto, Kanada’nın en büyük ve kültürel açıdan en zengin şehridir. Kültürü, spor alanları, gece hayatı, doğası, sıcak ve samimi ortamıyla sizlere dil öğrenmenin eşsiz zevkini sunar. Toronto’nun çok gelişmiş bir ulaşım sistemi vardır. Midtown’da bulunan okul harika konumu ve geniş sınıfları ile modern imkanlar tanır. Okul da 49 sınıf, internet erişimli 40 bilgisayar, kayak merkezi ve çalışma odaları bulunmaktadır. Vancouver’da ki okul şehrin merkezinde modern bir binada hizmet vermektedir.

Kapasitesi 500 kişilik olan okulda maksimum 15 kişilik 43 sınıf bulunmaktadır. Arkadaşça, samimi, içten ve büyüleyici bir ortam sunan okul; alışveriş, eğlence, gece hayatı, tarihi ve kültürel yapısıyla öğrenmenin keyifli hale geleceği bir ortam sunmaktadır. 25 adet bilgisayar, ücretsiz kablosuz erişim, öğrenci çalışma odaları, kaynak odaları öğrencilerin yararlaranması için sunulan imkanlardandır. Montreal, iki dilin birden konuşulduğu dünyanın en büyük şehirlerinden biridir. Montreal’da ki EC dil okulu, 52 yıllık deneyimi ve tecrübeli kadrosuyla öğrencilere istedikleri ingilizce ve fransızca eğitimi vermektedir. 290 kişilik kapasitesi, mevcudun en fazla 15 olduğu 23 adet modern sınıf, 25 adet bilgisayar,ücretsiz internet erişimi, çalışma odaları, öğrenci salonu gibi imkanları bulunmaktadır. Spor faaliyetleri ve kültürel etkinliklerinin yanı sıra alışveriş,gece hayatı ve doğal güzelliklerin de tadını çıkarabilceğiniz harika bir yer.

Call Now Button