ILSC Dil Okulları

ILSC Dil Okulları

ILSC dil okulları 1991 yılından beri yüzden fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilerine dil eğitimi vermektedir. Öğrenci merkezli olmasının yanı sıra, insanların en iyi güvenli ve mutlu olduklarında öğrenim görebileceklerini benimsemişlerdir.
ILSC Kanada’nın iki dilli metropol şehirlerinden biri olan Montreal’de öğrencilerine hem İngilizcelerini ve Fransızcalarını geliştirme hem de yemyeşil parkları ve alışveriş bölgeleriyle dolu bu şehri keşfetme olanağı veriyor.

English Courses

English Foundation, Discussion Circle, English Communication, Englishfor, Academic Purposes, Cambridge CAE, Cambridge FCE, IELTS, Business English ,International Business English,Creative English Through Acting, English Through Global SocialIssues, People andPlaces, Through Time

English Programs

Cambridge Mastery Program, IELTS Evening Programs, Junior Language Adventure Programs-Homestay, VolunteerExperience Program, Working Holiday Program- Unpaid, Working Holiday Program- Paid, Business English CommunicationCertificate, CustomizedGroup Programs, PrivateTutoring

French Courses

French Communication,French Through Montreal,DELFPreparation
French SkillsElectives,French Programs
TEF / TEFAQ Preparation – Evening Program, Junior Language Adventure Programs-HomestayVolunteerExperience Program, Working Holiday Program- Unpaid, Working Holiday Program- PaidCustomizedGroup Programs, Executive Business French, PrivateTutoring

Higher Education Pathways

Pathway Programları: ILSC, Kanada, Amerika ve Avustralya’da Sertifika, Diploma, Lisans, Yüksek Lisans ve PHD programlarına geçiş için öğrencilerine yardımcı olmaktadır.

Post-Graduate Sertifika Programları: ILSC ayrıca partner olduğu üniversiteler bünyesinde 8-9 ay süren post-graduate sertifika programları da sunmaktadır. Bu programlar master programları kadar ağır olmamakla beraber öğrencilere haftada 20 saate kadar çalışma imkanı da verir.

ILSC Sertifika Programları: Bu servislere ek olarak, ILSC kariyer ve mesleki programlar kapsamında kendi bünyesinde kısa süreli İşletme, Turizm ve Otelcilik ve Dil Öğretmenliği sertifika programları sunmaktadır.

Call Now Button