Kaplan Dil Okulları

Kaplan Dil Okulları

Kanada’nın en popüler iki şehri olan Toronto ve Vancouver’da yer alan Kaplan dil okulları ile ingilizceyi akıcı bir şekilde öğrenin ve Kanada’nın eşi benzeri olamayan güzelliklerinin tadını çıkarın.

Toronto’da bulunan okul şehrin tam merkezinde yer alır. Dil öğrenmeyi keyifli hale getirin ve CN Tower’ın tepesinden muhteşem manzarayı izleyin; New York ve Kanada sınırında yer alan Niagara Şelalesine gidin; dünyanın en büyük su kayağı yarışması olan Wakestock’u izlemenin ayrıcalığına erişin. Okul öğrenmeyi kolaylaştıracak teknolojik olarak tam donanımlı sınıflara, kablosuz internet erişimine, öğrenci salonuna sahiptir.

Vancouver, doğaya düşkün olanlar için harika bir şehir. Milli parklara, harika ormanlara ve kayak merkezlerine sahiptir. Vancouver dil okulu düzenlediği yoğun aktivite programları düzenler ; kendinizi geliştirmenin yanı sıra daha önce görmediğiniz yerleri görmenin tadına varırsınız. Vancouver’da dil öğrenmenin ayrıcalığına erişin ve Kuzey Amerika’nın harika suşisinin tadına bakın; Stanley Park’ta bisiklete binin; Pan Pacific’te ki şampanya büfesini mutlaka ziyaret edin.

Kaplan dil kursları her iki merkezinde de genel, yoğun ve iş ingilizcesi programları vererek kendinize uygun programı seçme imkanı verir.

Call Now Button