The Language Gallery Dil Okulları

The Language Gallery Dil Okulları

The Language Gallery (TLG), İngiltere ve Kanada’nın yanı sıra Almanya ve İrlanda’da da eğitim veren, öğrencilerin memnuniyetini ve eğitim kalitesini misyon edinmiş dil okullardan biridir. Okul, şubelerinde 40’dan fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırlamaktadır ve öğrencilerin birbirleriyle kaynaşıp, farklı kültürleri tanıması için oldukça elverişli bir ortam sunmaktadır.

The Language Gallery, Kanada’da Toronto şubesinde öğrencilerine eğitim vermektedir. Okul Toronto’da otobüs ve metro duraklarına oldukça yakın bir yer konumlanmıştır. Hem Toronto’yu keşfetmek isteyen, hem Kanada kültürünü yaşamak isteyen, hem de İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için oldukça uygundur.

Sunulan Programlar:

  • General English (En az 1 hafta): Haftada 20 ders (15 saat) sunulmaktadır. Her Pazartesi başlangıç yapılabilir. Başlangıç seviyesinden C1 seviyesine kadar öğrenciler için uygundur.
  • Business English (En az 1 hafta): Haftada 20 ders (15 saat) sunulmaktadır. Her Pazartesi başlangıç yapılabilir. Intermediate-B1’den C2 seviyesine kadar öğrenciler için uygundur.
  • IELTS Exam Preparation (En az 1 hafta): Haftada 20 ders (15 saat) sunulmaktadır. Her Pazartesi başlangıç yapılabilir. Intermediate-B1’den C2 seviyesine kadar öğrenciler için uygundur.
  • TOEFL Exam Preparation (En az 1 hafta): Haftada 20 ders (15 saat) sunulmaktadır. Her Pazartesi başlangıç yapılabilir. Intermediate-B1’den C1 seviyesine kadar öğrenciler için uygundur.
  • English for Specific Purposes (2 hafta): Haftada 20 ders (15 saat) sunulmaktadır. Başlangıç tarihleri farklılık göstermektedir. High Intermediate – B1 seviye İngilizce bilmek gereklidir. Öğrenciler Finans, Turizm, Pazarlama, Hukuk, İnsan Kaynakları,
  • Oil&Gas gibi ilgi alanlarına göre dersler seçebilmektedir.
  • University Pathway Programme (En az 12 hafta): Program sonrası TLG’nin anlaşmalı olduğu üniversitelerden birine geçiş imkanı sunulmaktadır. Her Pazartesi başlangıç yapılabilir. En az IELTS 5,0 skoru veya B1 düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.
  • One to One: Her Pazartesi başlangıç yapılabilir. Talep doğrultusunda ders sayıları belirlenir.
Call Now Button